Begin Your Healing Journey with FOUR STEPS TO HEAL YOURSELF Video and PDF

Türkçe

A Drop of Om (Bir Damla Om)’a hoşgeldiniz. Bu sitenin henüz tamamen Türkçe versiyonu yok. Bütün özel çalışma, atölye ve iyileştirme seanslarımı internet üzerinden ve zamanım el verdiğince yüzyüze, hem Türkçe hem İngilizce olarak sunuyorum. Kendiniz veya stüdyonuz için randevu almak için bana ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Çakralarınızı dengelemenin hafifliğine ve kristallerin büyülü ve iyileştirici dünyasına adım atmak; Türkçe ve Sanskrit mantralarla titreşiminizi yükseltmenin püf noktalarını öğrenmek için beraber çalışmaya davetlimsiniz. Aşağıdaki bağlantılardan çalışmalarımla ilgili daha fazla bilgi alabilir, ücretsiz sunumlarımdan faydalanabilirsiniz.

Aylık yazılarımı okumak ve aktivite ve çalışmalarımdan haberdar olmak için

Ingilizce elektronik bültenime buradan kaydolabilirsiniz.

Business Channel Türk TV’de sevgili Sema Baysal ile bal gibi bir sohbet yaptık. Çakralardan mantralara, kapalı çakralardan umuda neler konuştuk neler, hepsi burada:

Özel Çalışmalar

  • Çakra Mutluluk İyileştirmesi: Skype üzerinden buluşarak çakra ölçüm ve analizinizi yaptırma, size özel kristallerle ışık dolu bir enerji yükseltme ve çakra dengeleme seansı. İngilizce bilgi burada. Randevu ve Türkçe bilgi için bana ulaşabilirsiniz.
  • Kişiye Özel Danışmanlık: Hayatınızdaki aşmakta zorlandığınız, sizi çıkmaza sürükleyen engellere yeni bir bakış açısı yakalamak ve sezgisel rehberlerin yardımı, mantralar, kristaller, çakra açılımları eşliğinde hayatınıza mutluluk yükleme fırsatı. Ayrıntılı bilgi ve randevu için bana ulaşabilirsiniz.

Grup Çalışmaları

  • Mantra’ya Dalış Atölyesi: Mantrayı içinizde hissetmenin, titreşimini özümsemenin, mantra olmanın yolu sevgiden geçer. Mantra’ya Dalış, Sanskrit ve Türkçe mantraların yardımıyla ruhunuzun derinlerine dalacağınız, sevgi, özen, kalpten özümseme, dans ve ruhsal açılımlarla dolu bir atölye çalışması.
    Ruhunuzun derinliklerine mantrayla dalış yapmak ve hayatınızın akışını değiştirebilecek çok güçlü bir yöntemi özümsemek için Mantra’ya Dalış Atölyesi’nde buluşalım. Ön kayıt ve bilgi burada: Mayıs 29, 2016, Zekeriyaköy Koop, İstanbul
  • Çakra Mutluluk Atölyesi: Mutluluk bir seçimdir, özendir, çalışmadır. İçinizden gelen akışları takip etmek, akışı durduran yanlarınıza gülümsemek ve kabullenmektir. Çakra Mutluluk Atölyesi’nde yoganın derin ve zaman ötesi felsefesi ve günümüze hediyesi olan çakra sisteminin göz alıcı lensiyle hayatımıza bakacağız. Akışın ve akmayışın bize anlattıklarını, çakraların büyüleyici dilini, kendimizi akışa bırakmanın inceliklerini beraber deneyerek, hissederek dans ederek özümseyeceğiz. Bu 6 saatlik çakra yolculuğuna buradan katılabilirsiniz: 28 Mayıs, 2016, Yogatime, Şişli, İstanbul

Ücretsiz Sunumlar

Sevgi ve ışıkla,

Damla Aktekin

Hakkımda

İsmim Damla Aktekin, hareket ve meditasyon yoluyla iyileşmeye inanan bir Çakra İyileştiricisi Mantra Sever Yoginiyim. 500 saat sertifikalı, 1000 saatin üzerinde birebir, grup ve atölye eğitimi tecrübesi olan bir Yoga ve Meditasyon öğretmeni ve Reiki Masterı’yım. Hayatım, yaratıcı yoga akışları, iyileştirici meditasyon yolculukları hazırlamak ve kızımla yerde yatıp yuvarlanmak, bebekçilik ve ponicilik oynamak arasında gidip gelmektedir. Yaşadığım New Hampshire, Amerika’da ve yazları İstanbul’da veya Marmaris Söğüt köyünde karşılaşabiliriz. Yaratıcısı oldugum Mantra’ya Dalış, Çakra Mutluluk ve Mantra Dansı atölyelerini ve Çakra Mutluluk İyileştirme seanslarını aynı zamanda internet üzerinden de sunuyorum. Bana websitem adropofom.com’dan ve damla@adropofom.com’dan ulaşabilirsiniz. Takvimimdeki yenilikleri takip etmek için Facebook sayfama üye olabilirsiniz. İnstagram’dan görsel serüvenlerimi ve günlük ışık ve sevgi mantralarımı yakalayabilir, Twitter’dan cikciklemelerimi okuyabilirsiniz.

© Copyright by Damla Bozkurt Aktekin

Terms and Conditions